CCupgrader 2019

CCupgrader 2019

cadconsulting

Digitally signed app

Pagado

SO:
Idioma:

Descripción

CCupgrader is the fastest way of upgrading multiple Autodesk® Revit® files. CCupgrader allows the user to upgrade Revit files to the current version of Revit. The tool allows to upgrade projects (workshared or local), families, project, family templates and includes more advanced options for cleaning files of line patterns, materials and fill patterns. CCupgrader also offers multiple options for saving and working with workshared projects. The tool preserves a tree folder system structure.

 

This tool allows you to specify a source folder containing Revit files and have every file in that folder upgraded to the current version of Revit.

 

CCupgrader 2019 supports Autodesk® Revit® 2019.

Lea el documento de ayuda

Acerca de esta versión

Versión 1.0.4, 12/08/2019
Minor UI changes.

Capturas de pantalla y vídeos


Reseñas de clientes

(2 reseñas)

|

Obtener ayuda técnica
 • Very nice and easy to work with tool!
  Anzelika Veis | noviembre 21, 2018 Descarga verificada (¿Qué es esto?)

  Very nice and easy to work with tool!


 • Když chceš být efektivní
  Tomáš Čermák | agosto 10, 2018

  Jedná se jednoznačně o spolehlivého pracanta. Pokud se zabýváte správou firemných projektů a "těšíte" se na nové verze Revitu, jak budete provádět upgrady na nové verze, tohle jednoznačně šetří čas a nervy. Dnes už se převodu na nové verze nebojím, naopak se těším, protože zvolím složku s modely a mohu si jít pro kafe :)

  Využije se i pro dávkové zapracování modelů di firemních složek, kdy potřebujete stáhnout sdílené modely a umístit je, aby byli "ready to use".

  Na první pohled možná nepotřebná appka, ale u mě si už svoje odpracovala a neměnil bych. Jako třešnička vyčištění modelů? oujééé, to beru !!! Pro firemní správce nedocenitelný pracant!


  cad consulting (Editor) | agosto 11, 2018

  Děkujeme za hodnocení aplikace. Samozřejmě jsme otevřeni námětům na vylepšení, takže „hrňte“ to na nás ;-).

Ir arriba