CADprofi
Próbna
System operacyjny:
Język:

Opis

Projektuj szybciej i wygodniej

Dzięki wielu funkcjom dostępnym w programie CADprofi swoją pracę wykonasz znacznie szybciej.

Za niewielką cenę możesz łatwo rysować i edytować projekty wykorzystując zaawansowane polecenia oraz największe biblioteki symboli i obiektów. CADprofi składa się z 4 profesjonalnych modułów, które spełnią oczekiwania każdego projektanta lub użytkownika CAD:

CADprofi Mechanical (Mechanika, konstrukcje stalowe) wspomaga tworzenie projektów mechanicznych i konstrukcyjnych w 2D. Aplikacja odznacza się wyjątkowo obszernym zestawem części znormalizowanych przygotowanych w oparciu o krajowe i międzynarodowe normy. Możliwe jest także rysowanie i edycja schematów technologicznych oraz układów hydraulicznych i pneumatycznych.

CADprofi Architectural (Architektura, plany bhp, ppoż.) wspomaga tworzenie rysunków budowlanych, rzutów oraz elewacji, umożliwiający rysowanie ścian, wstawianie okien, drzwi, wymiarowanie architektoniczne, tworzenie opisów oraz wykorzystywanie obiektów z wyposażenia wnętrz. Unikalną cechą programu jest możliwość projektowania planów ewakuacyjnych i BHP.

CADprofi HVAC & Piping (Inst. rurowe i wentylacyjne) wspomaga projektowanie instalacji c.o., wod.-kan., gazowych, medycznych, ppoż., wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych, technologicznych oraz innych w budownictwie i w przemyśle. Inteligentne wstawianie symboli i obiektów, automatyczne rysowanie widoków instalacji, tworzenie zestawień oraz biblioteki znanych producentów to tylko niektóre zalety aplikacji.

CADprofi Electrical (Instalacje elektryczne) wspomaga projektowanie wszelkich instalacji elektrycznych w budownictwie i przemyśle. Program posiada wygodny edytor schematów, możliwość projektowania na rzutach architektonicznych, a także tworzenia modeli 3D dla niektórych typów instalacji.

CADprofi wspomaga tworzenie planów ewakuacyjnych i instalacji ppoż.

 

Tysiące symboli CAD

Nie trać czasu na tworzenie własnych bloków CAD!

Kup profesjonalne biblioteki symboli, stworzone według polskich i międzynarodowych norm. CP-Symbols to 17 bibliotek, które możesz kupić oddzielnie lub w seriach branżowych:

Inteligentne wstawianie symboli, automatyczne tworzenie zestawień to tylko niektóre zalety programu.

 

Oprogramowanie CADprofi ma dostęp do odpowiedniego modułu CP-Symbols (np. CADprofi Electrical do CP-Symbols Electrical).

Biblioteki producentów

Skorzystaj ze zbioru bibliotek wielu znanych producentów:

 • Aparatura i rozdzielnice elektryczne.
 • Szynoprzewody, korytka siatkowe.
 • Projektowanie instalacji odgromowych.
 • Armatura, pompy, kotły, zbiorniki, itp.
 • Elementy instalacji spalinowych/kominowych.
 • Elementy instalacji kanalizacyjnych.
 • Typowe układy kotłowni.
 • Biblioteki w technologii BIM, w tym rodziny Revit (rfa).

 
Wszystkie biblioteki producentów są dostępne w CADprofi. Czytaj więcej...

Wielojęzyczność

Oparty o Unicode interfejs użytkownika jest dostępny w 24 językach, m.in.: w polskim, angielskim, bułgarskim, chińskim (simplified), chorwackim, czeskim, duńskim, fińskim, francuskim, greckim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, koreańskim, niemieckim, portugalskim, rosyjskim, rumuńskim, serbskim, słoweńskim, szwedzkim, tureckim, węgierskim i włoskim.

Język można łatwo zmienić w programie konfiguracyjnym.

 

Uwaga: ta aplikacja używa niestandardowego instalatora (a nie standardowego instalatora App Store).

Opis wersji testowej

30 dniowa wersja demo

Informacje na temat tej wersji

Wersja 2021.09, 13.09.2021
https://www.cadprofi.com/main/pl/news/news-product/4257-cadprofi-202109


Recenzje klientów

1 recenzja
Pomoc techniczna
 • 官网连接无法刷新验证码
  宗凯 赖 | października 23, 2021

  官网连接无法刷新验证码,无法完成购买。试用期后无法使用。

Przejdź do góry